Ośrodek Psychoterapii dla Młodzieży
i Młodych Dorosłych Logo

Ośrodek Psychoterapii dla Młodzieży
i Młodych Dorosłych

Termin: Miejsce:  INNE MIEJSCE Ośrodek Psychoterapii dla Młodzieży i Młodych Dorosłych, Warszawa ul. Tyniecka 38

Termin: 6-9 września 2024 r.

Piątek 10.00 – 19.00
Sobota 9.00 – 18.00
Niedziela 9.00- 13.00
Ilość godzin warsztatu: 25
Ilość osób: maksymalnie 16

Koszt: 1 550 zł

 

Agnieszka Pieczyńska – certyfikowana psychoterapeutka i superwizorka PTPG i EAGT.
Ukończyła czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii Gestalt w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie oraz czteroletnie szkolenie: Terapia rodzin i par w nurcie systemowym z elementami terapii psychodynamicznej organizowane przez Pracownię Psyche Plus w Warszawie. Od 2006
r. pracuje psychoterapeutycznie z klientem indywidulanym i parami. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego i szkolenia dla różnych grup zawodowych.

Sylwia Motas -certyfikowana psychoterapeutka i superwizorka. Posiada certyfikat Polskiego
Towarzystwa Psychoterapii Gestalt PTPG, certyfikat European Association of Gestalt Therapy EAGT oraz certyfikat superwizora European Association of Gestalt Therapy EAGT. Ukończyła 4-
letnie całościowe szkolenie w zakresie psychoterapii w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie /program szkoleniowy akredytowany przez EAP (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii ), EAGT ( Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt ), oraz całościowe 2-letnie szkolenie dla superwizorów (szkolenie superwizorów spełniające standardy EAGT). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt ( PTPG), EuropejskiegoTowarzystwa Psychoterapii Gestalt ( EAGT) i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 

 

Usztywniony gestalt jest opisem twórczego przystosowania, które powstało w przeszłości w reakcji na wcześniejsze okoliczności życiowe. Przystosowanie stało się nawykowe i nie odpowiada chwili obecnej. W terapii pracujemy nad rozluźnieniem usztywnionego gestaltu i wsparciu klienta w przejściu od statycznego wzorca z jego przeszłości do elastycznej i bardziej adekwatnej relacji w teraźniejszości.
Niedomknięte gestalty rozumiemy jako niedopełnienie wiodących potrzeb na poszczególnych fazach rozwoju, co wzmacnia usztywniony gestalt, blokuje lub ogranicza rozwój .
Zapraszamy na warsztat, na którym będziemy uczyć się
:

  • jak uelastyczniać usztywnione gestalty, czyli jak pracować nad zmianą powtarzających
    potrzebami klienta się znanych sposobów adaptacyjnych na rzecz zachowań zgodnych z autentycznymi

  • jak skutecznie wprowadzać doświadczenia korektywne w pracy psychoterapeutycznej w oparciu o diagnozę strukturalno -charakterologiczną klienta, fenomenologię i teorię pola

  • jak wspierać klienta w przejściu od statycznego wzorca z jego przeszłości do elastycznej i bardziej adekwatnej relacji w teraźniejszości
     

Warsztat skierowany jest dla psychoterapeutów Gestalt ( także w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego – ukończony co najmniej drugi rok szkolenia).
Pracujemy warsztatowo, część warsztatu w formie seminarium superwizyjnego w oparciu o pracę psychoterapeutyczną uczestników.

Warsztat spełnia wymogi szkoleniowe ośrodków szkolących oraz warunki certyfikacji w PTPG i EAGT.

Formularz rejestracyjny

Informacje organizacyjne

Prowadzące

Opis warsztatu

25 godzin szkoleniowych

Termin: 6-9 września 2024

Doświadczenia korektywne w psychoterapii Gestalt

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Numer telefonu
Dane do faktury (nazwa, NIP, itp)
Dane do faktury (ze względu na zmiany zasad wystawiania paragonów i faktur, jeżeli nie podasz swoich danych w formularzu, nie będzie możliwości wystawienia faktury na firmę w późniejszym czasie)
Chcę
Nie chcę
Zawód
psycholog
pedagog, psychoterapeuta
nauczyciel
inne
Zgłoszenie zostaje przyjęte po otrzymaniu przez firmę Inne Miejsce Sp. z o.o.  zadatku w wysokości 550 zł w terminie 3 dni od otrzymania potwierdzenia uczestnictwa. Zadatek jest bezzwrotny i stanowi deklarację udziału w szkoleniu. Warsztat odbędzie się przy wystarczającej liczbie osób zainteresowanych (minimalna wielkość grupy- 12 osób, maksymalna wielkość grupy- 16 osób).
W przypadku odwołania warsztatu z przyczyn zależnych od Organizatora, zwracamy 100% wpłaconych kosztów. Dane do przelewu zostaną przesłane na indywidualny adres mailowy po weryfikacji zgłoszenia. Reszta należności w wysokości 1000 zł na ten sam nr rachunku do  19.08.2024. Zaznaczając poniżej opcję "Akceptuję" zgadzasz się na powyższy harmonogram wpłat
Akceptuję
Zarejestruj się
Zarejestruj się
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

nr rachunku  79 1090 1883 0000 0001 5647 9062   Santander

Tyniecka 38, Warszawa

690 122 668

biuro@innemiejsce.org

(C) 2024